neděle 3. března 2013

levné tipy z ikey

Minulou neděli jsem hledala nějakou levnou podnožku k dětské postýlce, na které by se dalo na chvíli posedět a popřípadě by si na ni mohla v obýváku sednout návštěva. Co se nám narodil Matýsek, musíme ještě víc počítat s každým cm a úložným prostorem. A jelikož náš byt bereme jako prozatímní a jednou se nám snad podaří navrhnout si a postavit dům, tak většina nábytku u nás v bytě je z Ikey. Vím, spousta lidí je proti Ikee, že ji má každý, ale mně se její nábytek líbí. Asko, Skonto a další řetězce mi stylem přijdou zastaralé a jejich nižší kvalita je na první pohled vidět. Proto si nejraději vybírám z Ikey a na ty zajímavý kousky nábytku, které stojí o dost více, si ještě počkám.
Zmíněná podnožka je zde, mají ji i v černé a šedivé barvě.
Solsta pallbo podnožka 299,- Kč from ikea.cz
Dále mě zaujala rozkládací pohovka Lungvik s úložným prostorem. Neviděla jsem ji na vlastní oči, ale cena je hodně nízká, lehce pod sedm tisíc. Z vlastní zkušenosti můžu doporučit pohovku Manstad, která je o něco málo dražší, ale ve více barvách.
Lungvik za 6990,- Kč from ikea.cz.

No a k sedačce a podnožce by se mohl hodit tento konferenční stolek. Sice není nejlevnější ze stolků, které nabízí ikea, ale mně přijde zajímavý.

Lack konferenční stolek za 1290,- Kč from ikea.cz

Žádné komentáře:

Okomentovat