neděle 20. července 2014

Co mě baví - blogy apod.

Moc ráda bych psala častěji o všem co mně momentálně baví, co čtu, co jsem viděla zajímavého apod., jenže jsem na rodičovské dovolené, a když už mám chvilku čas, vždy se objeví něco nečekaného, co musím udělat hned. Tak Vám dám aspoň pár tipů na blogy a stránky, které ráda čtu.
Nyní mě nejvíc baví blog Z lesa (blog si můžete otevřít ZDE ). Autorka je grafická designérka a ilustrátorka na rodičovské dovolené, která má tříletou holčičku a ročního chlapečka. Vyrábí jim krásné omalovánky, vystřihovánky a další zajímavé tvořivé věci, které si můžete stáhnout a vytisknout pro své dětičky.
from zlesa.blogspot.cz

Další maminka, ale už starších dětí má stránku na fb, která se jmenuje Rodičem přirozeně (otevřít si ji můžete ZDE). Doporučuji přečíst celou a od začátku. Pro mně je tato autorka velkou inspirací, jak a kam se chci zaměřit s výchovou Matěje.
Teď trošku k tématům na který byl tento blog původně zaměřený a to na architekturu a design. Jestli se chcete podívat do bytů a domů ve kterých žijí zajímaví lidé, podívejte se na stránky O bytech a lidech (stránky si můžete otevřít ZDE).
Docela také sleduji stránky na fb Adama Gebriana (stránky si můžete otevřít ZDE), který píše o aktuálních tématech v architektuře. Dříve jsem ho četla v Lidových novinách, kam teď už nepíše, ale objevuje se v jiných mediích (Respekt, Radio Wave).
A na závěr dva blogy o módě, které sleduji skoro od jejich začátku. Heels in Prague (blog můžete otevřít ZDE) píše dívka, která pochází z Prahy, ale nyní studuje architekturu v Barceloně. Její styl a humor mi prostě sedí.
Poslední blog je Nika Chic (blog můžete otevřít ZDE), kde se Vám může líbit, že autorka dává příspěvky každý den. A tak jsem mohla sledovat proměnu ženy s blonďatými vlasy s dcerou a přítelem, jak se proměnila v tmavovlásku s manželem a dvěma dětmi, které se moc daří, jako blogerce, a která se nebojí experimentovat a tím mně inspirovat.
Přeji krásné léto a snad Vás nějaká stránka zaujme!

2 komentáře:

  1. Ahoj Báro, tady Zdenka z práce, tak jsem zabloudila po nějaké době k tobě na Blog (blíží se den Architektury ;)) a koukám, že nezávisle na sobě koukáme na stejné blogy ;) Já ještě můžu doporučit http://www.testovanonadetech.com/, je tam spousta zajímavých aktivit, už se těším až Ondra povyroste a budem patlat a vyrábět...

    OdpovědětVymazat
  2. Ahoj Zdeňko, tak to mě těší, mrknu na ty stránky. Mám v plánu brzo napsat o Designbloku a už jsem si vybírala akce na Dni Architektury. Slibuji, že brzo napíšu tipy :-). Maty zatím jen kreslí a hraje si s modelínou. Teď jsme začali chodit do montessori pracoven, tak snad bude víc inspirace ho zabavit.

    OdpovědětVymazat